O nas

Stały rozwój fizjoterapii pozwala terapeucie wykorzystywać w codziennej pracy coraz to nowsze metody i techniki terapeutyczne. Mają one na celu bardziej efektywne i bezpieczne działanie, zmniejszenie dolegliwości bólowych, a w konsekwencji powrót do pełnej sprawności naszego pacjenta.

Naszym celem jest stworzenie fizjoterapeutom, rehabilitantom, lekarzom oraz studentom tych kierunków możliwości rozwoju zawodowego przez organizację ciekawych, rozwijających zawodowo szkoleń i kursów.

W naszej ofercie obecnie znajdują się następujące kursy: MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH, IGŁOTERAPIA SUCHA, TECHNIKI UWALNIANIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH, KINESIOLOGY TAPING, ANATOMIA PALPACYJNA i inne.

WYSOKI POZIOM SZKOLEŃ, PRZYJAZNA ATMOSFERA

Organizując kursy dla fizjoterapeutów zapewniamy wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość doskonalenia praktycznego, czego potwierdzeniem są znani w Polsce i w Europie instruktorzy.

Nasze szkolenia odbywają się w komfortowych warunkach, z dostępem do różnego rodzaju przyborów i przyrządów niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz miłą i przyjazną atmosferę.

Doskonale rozumiemy potrzeby fizjoterapeutów, gdyż sami nimi jesteśmy.

                                                               Zapraszamy na szkolenia…

"Manus sapiens potens est",
czyli ręka myśląca ma wielką moc."

Poznaj nas

 

Nasi instruktorzy to wyłącznie praktycy z wieloletnim doświadczeniem .

Zobacz z kim spotkasz się na sali szkoleniowej

Tomasz Góra

właściciel

Piotr Szałąński

Instruktor

Łukasz Czubaszewski

Instruktor

Ireneusz Hałas

Instruktor

Adam Michoński

Instruktor

FAQ

Najczęściej zadawanie pytania…

Aby zapisać się na szkolenie należy wejść w zakładkę SZKOLENIA, wybrać interesujące szkolenie
Następnie wybieramy termin szkolenia i klikamy ZAPISZ SIĘ.
Na ekranie pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie uzupełnić. Wpisując treść w wszystkie dostępne pola
Po wypełnieniu formularza należy kliknąć WYŚLIJ.
Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz na swoją skrzynkę mailową informację zwrotną z prośbą o wpłatę zaliczki w celu potwierdzenia zgłoszenia na szkolenie.

Warunkiem wpisania na listę uczestników szkolenia jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 400zł w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia się na szkolenie i otrzymania wiadomości zawierającej dane do przelewu.

Pozostałą część kwoty za szkolenie należy wpłacić do 2 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia.

Cena szkolenia nie obejmuje noclegów podczas szkoleń kilkudniowych.

Na większości kursów otrzymasz od nas skrypt szkoleniowy, który pomoże Ci utrwalić wiedzę zdobytą podczas szkolenia. 

Na szkoleniu Masażu Tkanek Głębokich jako materiały szkoleniowe otrzymasz książkę Arta Riggsa „Masaż Tkanek Głębokich – Wizualny przewodnik po technikach” oraz dostęp do platformy VOD z profesjonalnie przygotowanymi filmami szkoleniowymi.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracyjnego, na wskazany w formularzu adres e-mail przyjdzie informacja zwrotna dotyczące rejestracji na szkolenie oraz dane do przelewu na które należy dokonać wpłaty zaliczki.

Organizowane przez nas szkolenia dla fizjoterapeutów odbywają się w obiektach hotelowo-konferencyjnych. Z szczególną uwagą na stworzenie uczestnikom komfortowych warunków do przyswajania wiedzy, z dostępem do różnego rodzaju przyborów i przyrządów niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć.

Przeważnie szkolenia odbywają się w godzinach 9:00-18:00. Jednak są to godziny umowne i jeżeli jest tylko taka potrzeba i chęć ze strony uczestników i instruktora szkolenie może zostać wydłużone o potrzebny czas do zrozumienia przerabianego materiału.
W czasie szkolenia przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa obiadowa.

Po każdym ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa  w wersji dwujęzycznej ( polskiej i angielskiej )

Zapisz się już teraz na szkolenie:

O nas